O FIRMIE

alloro nauka języków obcych i tłumaczenia

To prężnie rozwijająca się firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnych szkoleń językowych oraz tłumaczeń na terenie Warszawy oraz Śląska.

Nasza bogata oferta obejmuje zarówno zajęcia grupowe pracowników firm i instytucji jak i zajęcia indywidualne wyższej i średniej kadry zarządzającej. Celem naszym jest organizacja szkoleń, których forma i organizacja zorientowana jest na potrzeby językowe poszczególnych osób i grup. Poprzez wnikliwą analizę celów językowych i wsłuchanie się w oczekiwania każdego Klienta oferujemy kursy perfekcyjnie dopasowane do każdego
z naszych Klientów. Dodatkowo nasze szkolenia dają możliwość poszerzania horyzontów w wielu dziedzinach wiedzy oraz pomagają poznaniu i zrozumieniu poszczególnych kultur językowych.

Języki to nasza pasja, nie tylko praca!

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasi tłumacze

Nasi tłumacze to profesjonaliści doświadczeni w swoim zawodzie. Ich rzetelność oraz zaangażowanie w pracę przekłada się na satysfakcję naszych Klientów.

Nasi lektorzy

Zajęcia prowadzone są zarówno przez polskich lektorów jak i native speakerów, absolwentów studiów uniwersyteckich. Nasi nauczyciele to specjaliści
w swoim zawodzie - wykwalifikowani, profesjonalni
i doświadczeni. Otwarci i entuzjastycznie nastawieni do pracy, kreatywni i zorientowani na słuchaczy, potrafią w interesujący i atrakcyjny sposób przekazać wiedzę.

Pracuj z nami

Uczymy z pasją i szukamy ludzi z pasją!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych lektorów
języków obcych oraz tłumaczy do współpracy z naszą firmą.

Osoby pragnące nawiązać z nami współpracę prosimy o
przesłanie CV na adres mailowy: praca@alloro.pl​